Aktualności     Komunikaty     Galeria       Stowarzyszenie     Kontakt      Do pobrania     BIULETYNY      Archiwum   
Porządek obrad Sprawozdawczo – Wyborczego Wojewódzkiego Zebrania Delegatów Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Łodzi w dniu 03.03.2023r. .
REGULAMIN SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZEGO WOJEWÓDZKIEGO ZEBRANIA DELEGATÓW Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Łodzi.Informacja dla członków i sympatyków w sprawie wsparcia Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych 1% podatku za 2021 rok.

Informacja dla członków i sympatyków w sprawie wsparcia Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych 1% podatku za 2020 rok.
Regulamin XXXIII Zlotu Aktywu Turystycznego Resortu Spraw Wewnętrznych.
Informacja dla członków i sympatyków w sprawie wsparcia Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych 1% podatku za 2018 rok.

Szanowni Państwo!
W załączeniu przesyłam "Informację..." Prezesa ZG SEiRP, która w dniu dzisiejszym zostanie umieszczona na stronie internetowej Zarządu Głównego, do wykorzystania w bieżącej działalności, zgodnie z intencjami zapisanymi w treści informacji.
Z poważaniem! Jan Gaładyk
Biuro ZG SEiRPPorozumienie PZU.

Szanowni Państwo!
Stosownie do dyspozycji Prezesa Antoniego Dudy, dostępne są na stronie Stowarzyszenia dokumenty z PZU Życie:
Porozumienie, Regulamin, Upoważnienie oraz broszura informacyjna, deklaracja przystąpienia i ogólne warunki ubezpieczenia z uprzejmą prośbą o zapoznanie i ewentualne zgłoszenie uwag do dnia 8 listopada 2018 roku.
Z poważaniem! Jan Gaładyk
Biuro ZG SEiRP

Szczegóły ubezpieczeniaODPIS PODATKU NA RZECZ SEiRP / PONIŻEJ AKTUALNE MATERIAŁY /.

Ważna informacja


Drodzy Wyklęci !!!

Nasza akcja zbierania podpisów powoli dobiega końca. Zbieramy i dostarczamy podpisy maksymalnie do 06 stycznia 2018r. Każdy podpis jest na wagę naszych emerytur. Nie zaprzestajcie zbierania do ostatniej chwili.
W dniu 07 stycznia przed południem zawożę karty do Warszawy. Przez 3 dni nasi koledzy emeryci wolontariusze będą je zliczać. Mam nadzieję, że uda nam się zebrać te 100 000 PRAWIDŁOWYCH podpisów.
W dniu 10 stycznia (środa) składamy nasze listy w Sejmie!!! Na ten dzień planowana jest manifestacja pod sejmem. Rozpocznie się o godzinie 13:00.
Pamiętajcie to nasza wielka szansa!!! Musimy tam być!!! Nie ma w naszym życiu ważniejszej kwestii niż walka o GODNOŚĆ i nasze emerytury.
Dla wielu z nas jak się okazało była to kwestia życia i śmierci. Niech ich śmierć będzie dla nas motywacją do WALKI o nasze prawa. Nie możemy zawieść ich, naszych rodzin i samych siebie. Nikt za nas tego nie załatwi. Musimy pokazać pisowskim oprawcom, że stanowimy realną siłę!
To stanie się jedynie wtedy gdy będzie nas pod Sejmem dużo. Nasza liczebność to nie tylko działanie propagandowe przeciw pislamskim oprawcom służącym kaczystowskiej juncie to, także działania mające na celu pokazanie naszym sojusznikom, bez względu na ich intencje, że warto na nas postawić.
W tej trudnej godzinie nikt z nas wyklętych nie może stać z boku. Właśnie 10 stycznia będzie się decydować nas los. Pamiętajcie, że bandytów zrobili z nas politycy!!!! Nie sądy!!!
Tylko właśnie politycy okradli nas z emerytur. Dlatego tylko oni mogą nam przywrócić godność i pieniądze. Oczywiście nie Ci sami politycy.
Ale jeśli nie pokażemy 10 stycznia siły, to przegramy całe swoje życie. Nikt się za nami nie upomni! Żadne ugrupowanie nie będzie narażało swoich sondaży by ratować „oprawców”.
Chyba, że będziemy stanowić dla nich stosowny elektorat. Załatwcie sobie dzień wolny w pracy, od wnuków, szczepień psa i innych wykrętów.
Innej okazji by pokazać naszą siłę nie będzie. Nie stanęliśmy twardo w grudniu 2016 roku i nie przestraszyliśmy wiecznie dochodzącego na drabince, tak jak to zrobiły kobiety.
To był błąd. Tego błędu nie wolno nam popełnić drugi raz!!!!
Rozsyłam sms i maile do przeszło 200 osób. Mam nadzieję, że choć połowa zdecyduje się jechać!!!
Wiem, że sytuacja finansowa jest dramatyczna, dlatego proszę o składkę zarówno tych, którzy jadą ale również, tych którzy ze względów zdrowotnych nie mogą jechać.
Ci co jadą walczą za tych, którzy już nie mają sił. W tym też przejawia się perfidia katobolszewickiej partii pis, że uderzyła w osoby stare i niestety często chore, ale NIE SŁABE !!! Jesteśmy SILNI! SILNI jednością!!! Jednością służby dla naszej Ojczyzny!!!
Bo ona jest nasza, a nie pisonazistów. 10 stycznia liczy się ilość. Więc jeśli możecie namówić kogoś z rodziny – wnuki, dzieci, żony, mężów (nie musi być ofiarą okupanta – bo tylko okupant łamie tak perfidnie konstytucję) albo ze znajomych, któremu nie jest obojętna nasza krzywda i łamanie praw człowieka i konstytucji niech jedzie z nami!!!!
Na koniec coś pozytywnego !!!
Za jedno mogę podziękować pisowi. Dzięki pisiorom odgrzałem stare znajomości oraz poznałem wielu fantastycznych ludzi.
Dziś i Wy jesteście moją rodziną!!! W trudzie i znoju z narażeniem życia i zdrowia pokonywaliśmy bandytów, morderców, złodziei, szpiegów, gwałcicieli, wszelkiej maści zwyrodnialców to i tego tchórza śpiącego do południa pokonamy!!!
ZWYCIĘŻYMY
Wasz Koordynator
Ps. Pamiętajcie, że lepiej żałować, że się coś zrobiło niż że się nie zrobiło! Nie zawiedźcie siebie, rodzin i ….Waszego Koordynatora! Bądźmy razem pod Sejmem 10 stycznia.
Prześlijcie wszystkim poszkodowanym i zbierajcie informacje o chętnych na wyjazd.
-- Pozdrawiam Sławomir Kowalski

Wzór pism do Sądu Okręgowego w Warszawie XIII Wydział
w odpowiedzi na stanowisko ZER po odwołaniu od decyzji.

Wzór pierwszy
Wzór drugi.

Biuro Zarządu Głównego przesyła Państwu Komunikat Prezesa ZG SEiRP - ZALECENIA KANCELARII PRAWNEJ do wykorzystania.


Przedstawiamy, rekomendowane przez FSSM, wzory odwołań do właściwego Sądu Okręgowego od decyzji emerytalnej lub rentowej Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA.Wzory odwołań od decyzji ZERMożliwości odwoławcze emerytów mundurowych wobec skutków ustawy dezubekizacyjnej.Informacja o bezpłatnej pomocy prawnej w Łodzi artykuł zamieszony na stronie portalu onet.pl kliknij tutaj.


powrót.